Idegenben nyert a Majsa

fociA kunszállási kapus kiállítása majdnem végzetes zavart okozott a majsaiak soraiban.

A héten ismét idegenben játszottak a Megye I-ben szereplő majsai focisták: ezúttal Kunszállásra látogattak. A tabella közepén tanyázó vendéglátókkal szemben Varga Tibor révén már az első félidőben megszereztük a vezetést (félidőben 0-1), a szünet után pedig Mihalkó Máté növelte kettőre a majsai előnyt.

Mint Horváth Zoltán elmondta, ezt követően a 75. percben kiállították a kunszállási kapust, ami meglepő módon a majsaiakat zavarta meg leginkább, olyannyira, hogy a végén örülhettek, hogy csak egy gólt kaptak a hajrában.

Végülis minden jó, ha vége jó: az 1-2-es végeredménnyel hazahozhattuk a 3 pontot. Ezzel a Kiskunmajsa FC jelenleg a negyedik helyen  áll a tabellán.

Az ificsapat 2-1-re kikapott a Kunszállástól.