Teremfoci: eredmények és a rájátszás menetrendje

 

Minden, amit a majsai teremfoci bajnokságról jelenleg tudni lehet és érdemes!

 

VI. forduló – 2016. január 2. (szombat)  
10:00 MB Real Margit I. Rút-Bulls 2 0
10:50 MB Football Fanaticks Hosszú 7vége 2 4
11:40 S Black Horse Reál Margit Senior 11 0
12:30 S Csütörtök Ankaragücü 1 5
13:20 S Öreg Dodó Öregfiúk 0 11
14:10 EL Xanyi FC Red Rose 2 2
15:00 EL Abszolút FC Vigadodó 3 1
15:50 EL Green Monsters Bad Boys 4 2
16:40 BL Yáng Boyz Грозный 2 2
17:30 BL Belvárosi Döbbenet Temes FC 8 1
18:20 BL Nyert Ham United FC Dózsa 4 3
    Szabadnapos Devils  
VII. forduló – 2016. január 9. (szombat)  
10:00 S Öreg Dodó Black Horse    
10:50 MB Real Margit I. Football Fanaticks    
11:40 MB Devils Hosszú 7vége    
12:30 S Reál Margit Senior Csütörtök    
13:20 S Öregfiúk Ankaragücü    
14:10 EL Vigadodó Xanyi FC    
15:00 BL Temes FC Nyert Ham United FC    
15:50 BL Belvárosi Döbbenet Yáng Boyz    
16:40 EL Abszolút FC Green Monsters    
17:30 BL Dózsa Грозный    
18:20 EL Red Rose Bad Boys    
    Szabadnapos Rút-Bulls  
VIII. forduló – 2016. január 16. (szombat)  
10:00 MB Rút-Bulls Devils    
10:50 MB Hosszú 7vége Real Margit I.    
11:40 S Ankaragücü Öreg Dodó    
12:30 S Black Horse Csütörtök    
13:20 S Reál Margit Senior Öregfiúk    
14:10 EL Vigadodó Red Rose    
15:00 EL Xanyi FC Green Monsters    
15:50 BL Temes FC Dózsa    
16:40 EL Bad Boys Abszolút FC    
17:30 BL Грозный Belvárosi Döbbenet    
18:20 BL Nyert Ham United FC Yáng Boyz    
    Szabadnapos Football Fanaticks  
IX. forduló – 2016. január 23. (szombat)  
10:00 MB Football Fanaticks Devils    
10:50 MB Hosszú 7vége Rút-Bulls    
11:40 S Ankaragücü Black Horse    
12:30 S Öreg Dodó Reál Margit Senior    
13:20 S Öregfiúk Csütörtök    
14:10 EL Bad Boys Vigadodó    
15:00 EL Abszolút FC Xanyi FC    
15:50 BL Belvárosi Döbbenet Nyert Ham United FC    
16:40 BL Грозный Temes FC    
17:30 BL Yáng Boyz Dózsa    
18:20 EL Green Monsters Red Rose    
    Szabadnapos    
X. forduló – 2016. január 24. (vasárnap)  
10:00 MB Rút-Bulls Football Fanaticks    
10:50 MB Devils Real Margit I.    
11:40 S Ankaragücü Reál Margit Senior    
12:30 S Csütörtök Öreg Dodó    
13:20 S Black Horse Öregfiúk    
14:10 EL Vigadodó Green Monsters    
15:00 EL Bad Boys Xanyi FC    
15:50 BL Temes FC Yáng Boyz    
16:40 EL Red Rose Abszolút FC    
17:30 BL Грозный Nyert Ham United FC    
18:20 BL Dózsa Belvárosi Döbbenet    
    Szabadnapos Hosszú 7vége