Teremfoci: a rájátszás szombati menetrendje

 

X. forduló – 2015. január 31. (szombat)
10:00 MB Vigadodó KanÁszok
10:50 MB Reál Margit I. Red Rose
11:40 S Black Horse Ankaragücü
12:30 S Öregfiúk Reál Margit Senior
13:20 S Csütörtök Öreg Dodó
14:10 MB Favágók Fókusz FC
15:00 EL Abszolút FC Dózsa
15:50 EL Devils Nyert Ham United FC
16:40 EL Rút-Bulls Hosszú 7vége
17:30 BL Грозный Bad Boys
18:20 BL Krízis Green Monsters
19:10 BL Belvárosi Döbbenet Yáng Boyz

 

MajsaInfo