Tanács Nóri nyolcadik ranglista versenyét nyerte meg

A majsai asztamitenisz tehetség számára az egész esztendő kiválóan sikerült.

A hétvégén rendezték meg Budapesten a Központi Sport Iskola asztalitenisz szakosztályánál az országos újonc leány top 24 elnevezésű versenyt, ahol az U13-as ranglista első 24 helyezettje vehetett részt. A kétnapos versenyen a válogatott játékosokkal tűzdelt mezőnyben a jelenleg nagyon jó formában játszó válogatott játékos, a kiskunmajsai Tanács Nóra első helyen végzett. Nóri ezzel immáron a nyolcadik országos ranglista versenyét nyerte meg.

A 2018-as év az eredmények szempontjából jól sikerült, mivel Nóri májusban U13 kategóriában magyar bajnok lett. Bekerült a világválogatott keretébe, és egy európai tehetséggondozó programba is meghívást kapott, ahol a kiemelkedő játékosoknak szerveznek edzőtáborokat. Júliusban bekerült a magyar válogatott Eb-re utazó serdülő keretébe legfiatalabb játékosként.

A hétvégi újonc top 24 verseny megnyerése után Nóri a 2019-es évet a ranglista elő helyén kezdi majd.