KFC: hétvégén kezdődik a bajnokság, itt a menetrend

 

A majsai focisták a Félegyháza ellen kezdenek szombaton. Az alábbiakban közöljük az őszi bajnoki menetrendet. 

1. forduló     SZABADNAPOS: JÁNOSHALMA  
2015.08.15 szombat 17:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – KISKUNMAJSA FC
2015.08.15 szombat 17:00 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – KISKŐRÖS LC
2015.08.16 vasárnap 17:00 KECSKEMÉTI LC KTE SI – KUNSZÁLLÁS SE
2015.08.16 vasárnap 17:00 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – HARTA SE
2015.08.16 vasárnap 17:00 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – DUNA ASZFALT TVSE
2015.08.16 vasárnap 17:00 KALOCSAI FC – KECEL FC
2015.08.16 vasárnap 17:30 SOLTVADKERTI TE TRMX – BÁCSALMÁSI PVSE
2. forduló     SZABADNAPOS: KLC KTE SI  
2015.08.22 szombat 17:00 DUNA ASZFALT TVSE – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.08.22 szombat 17:00 KISKUNMAJSA FC – KALOCSAI FC
2015.08.23 vasárnap 17:00 KECEL FC – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
2015.08.23 vasárnap 17:00 KUNSZÁLLÁS SE – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.08.23 vasárnap 17:00 BÁCSALMÁSI PVSE – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
2015.08.23 vasárnap 17:00 KISKŐRÖS LC – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
2015.08.23 vasárnap 17:00 HARTA SE – JÁNOSHALMI FC
3. forduló     SZABADNAPOS: HARTA  
2015.08.29 szombat 17:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – BÁCSALMÁSI PVSE
2015.08.29 szombat 17:00 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – KUNSZÁLLÁS SE
2015.08.29 szombat 17:00 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – KECEL FC
2015.08.30 vasárnap 17:00 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – KISKUNMAJSA FC
2015.08.30 vasárnap 17:00 KALOCSAI FC – KISKŐRÖS LC
2015.08.30 vasárnap 17:00 JÁNOSHALMI FC – DUNA ASZFALT TVSE
2015.08.30 vasárnap 17:30 SOLTVADKERTI TE TRMX – KECSKEMÉTI LC KTE SI
4. forduló     SZABADNAPOS: SOLTVADKERT  
2015.09.05 szombat 16:30 KISKŐRÖS LC – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
2015.09.05 szombat 16:30 KISKUNMAJSA FC – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.09.05 szombat 16:30 DUNA ASZFALT TVSE – HARTA SE
2015.09.06 vasárnap 16:30 KECEL FC – JÁNOSHALMI FC
2015.09.06 vasárnap 16:30 KECSKEMÉTI LC KTE SI – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
2015.09.06 vasárnap 16:30 KUNSZÁLLÁS SE – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
2015.09.06 vasárnap 16:30 BÁCSALMÁSI PVSE – KALOCSAI FC
5. forduló     SZABADNAPOS: TISZAKÉCSKE  
2015.09.12 szombat 16:30 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – KECSKEMÉTI LC KTE SI
2015.09.12 szombat 16:30 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.09.12 szombat 16:30 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – KISKŐRÖS LC
2015.09.13 vasárnap 16:30 HARTA SE – KECEL FC
2015.09.13 vasárnap 16:30 JÁNOSHALMI FC – KISKUNMAJSA FC
2015.09.13 vasárnap 16:30 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – BÁCSALMÁSI PVSE
2015.09.13 vasárnap 16:30 KALOCSAI FC – KUNSZÁLLÁS SE
6. forduló     SZABADNAPOS: KISKUNHALAS  
2015.09.19 szombat 16:00 KISKUNMAJSA FC – HARTA SE
2015.09.19 szombat 16:00 KISKŐRÖS LC – JÁNOSHALMI FC
2015.09.20 vasárnap 16:00 KECEL FC – DUNA ASZFALT TVSE
2015.09.20 vasárnap 16:00 KECSKEMÉTI LC KTE SI – KALOCSAI FC
2015.09.20 vasárnap 16:00 KUNSZÁLLÁS SE – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
2015.09.20 vasárnap 16:00 BÁCSALMÁSI PVSE – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.09.20 vasárnap 17:00 SOLTVADKERTI TE TRMX – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
7. forduló     SZABADNAPOS: KECEL  
2015.09.26 szombat 16:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
2015.09.26 szombat 16:00 DUNA ASZFALT TVSE – KISKUNMAJSA FC
2015.09.26 szombat 16:00 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – KUNSZÁLLÁS SE
2015.09.27 vasárnap 16:00 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – KECSKEMÉTI LC KTE SI
2015.09.27 vasárnap 16:00 KALOCSAI FC – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.09.27 vasárnap 16:00 HARTA SE – KISKŐRÖS LC
2015.09.27 vasárnap 16:00 JÁNOSHALMI FC – BÁCSALMÁSI PVSE
8. forduló     SZABADNAPOS: KHTK  
2015.10.03 szombat 15:00 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – KALOCSAI FC
2015.10.03 szombat 15:00 KISKUNMAJSA FC – KECEL FC
2015.10.04 vasárnap 15:00 KECSKEMÉTI LC KTE SI – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.10.04 vasárnap 15:00 KUNSZÁLLÁS SE – JÁNOSHALMI FC
2015.10.04 vasárnap 15:00 BÁCSALMÁSI PVSE – HARTA SE
2015.10.04 vasárnap 15:00 KISKŐRÖS LC – DUNA ASZFALT TVSE
2015.10.04 vasárnap 17:00 SOLTVADKERTI TE TRMX – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
9. forduló     SZABADNAPOS: KISKUNMAJSA  
2015.10.10 szombat 15:00 DUNA ASZFALT TVSE – BÁCSALMÁSI PVSE
2015.10.10 szombat 15:00 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.10.11 vasárnap 15:00 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
2015.10.11 vasárnap 15:00 KALOCSAI FC – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
2015.10.11 vasárnap 15:00 KECEL FC – KISKŐRÖS LC
2015.10.11 vasárnap 15:00 JÁNOSHALMI FC – KECSKEMÉTI LC KTE SI
2015.10.11 vasárnap 15:00 HARTA SE – KUNSZÁLLÁS SE
10. forduló     SZABADNAPOS: KALOCSA  
2015.10.17 szombat 14:30 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
2015.10.17 szombat 14:30 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.10.18 vasárnap 14:30 KECSKEMÉTI LC KTE SI – HARTA SE
2015.10.18 vasárnap 14:30 KUNSZÁLLÁS SE – DUNA ASZFALT TVSE
2015.10.18 vasárnap 14:30 BÁCSALMÁSI PVSE – KECEL FC
2015.10.18 vasárnap 14:30 KISKŐRÖS LC – KISKUNMAJSA FC
2015.10.18 vasárnap 17:00 SOLTVADKERTI TE TRMX – JÁNOSHALMI FC
11. forduló     SZABADNAPOS: KISKŐRÖS  
2015.10.24 szombat 14:30 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
2015.10.24 szombat 14:30 KISKUNMAJSA FC – BÁCSALMÁSI PVSE
2015.10.24 szombat 14:30 DUNA ASZFALT TVSE – KECSKEMÉTI LC KTE SI
2015.10.25 vasárnap 14:30 HARTA SE – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.10.25 vasárnap 14:30 KECEL FC – KUNSZÁLLÁS SE
2015.10.25 vasárnap 14:30 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – KALOCSAI FC
2015.10.25 vasárnap 14:30 JÁNOSHALMI FC – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
12. forduló     SZABADNAPOS: AKASZTÓ  
2015.10.31 szombat 13:30 KUNSZÁLLÁS SE – KISKUNMAJSA FC
2015.10.31 szombat 13:30 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – JÁNOSHALMI FC
2015.10.31 szombat 13:30 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – HARTA SE
2015.11.01 vasárnap 13:30 KECSKEMÉTI LC KTE SI – KECEL FC
2015.11.01 vasárnap 13:30 BÁCSALMÁSI PVSE – KISKŐRÖS LC
2015.11.01 vasárnap 13:30 KALOCSAI FC – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.11.01 vasárnap 16:30 SOLTVADKERTI TE TRMX – DUNA ASZFALT TVSE
13. forduló     SZABADNAPOS: BÁCSALMÁS  
2015.11.07 szombat 13:30 SCHIEBER PINCÉSZET BLSE – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
2015.11.07 szombat 13:30 KISKUNMAJSA FC – KECSKEMÉTI LC KTE SI
2015.11.07 szombat 13:30 DUNA ASZFALT TVSE – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
2015.11.08 vasárnap 13:30 HARTA SE – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
2015.11.08 vasárnap 13:30 KECEL FC – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.11.08 vasárnap 13:30 KISKŐRÖS LC – KUNSZÁLLÁS SE
2015.11.08 vasárnap 13:30 JÁNOSHALMI FC – KALOCSAI FC
14. forduló     SZABADNAPOS: BAJAI LSE  
2015.11.14 szombat 13:30 KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK – DUNA ASZFALT TVSE
2015.11.14 szombat 13:30 FADDIKORR KISKUNHALASI FC – KECEL FC
2015.11.15 vasárnap 13:30 KECSKEMÉTI LC KTE SI – KISKŐRÖS LC
2015.11.15 vasárnap 13:30 KUNSZÁLLÁS SE – BÁCSALMÁSI PVSE
2015.11.15 vasárnap 13:30 ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC – JÁNOSHALMI FC
2015.11.15 vasárnap 13:30 KALOCSAI FC – HARTA SE
2015.11.15 vasárnap 16:30 SOLTVADKERTI TE TRMX – KISKUNMAJSA FC
15. forduló     SZABADNAPOS: KUNSZÁLLÁS  
2015.11.21 szombat 13:00 KISKŐRÖS LC – SOLTVADKERTI TE TRMX
2015.11.21 szombat 13:00 KISKUNMAJSA FC – FADDIKORR KISKUNHALASI FC
2015.11.21 szombat 13:00 DUNA ASZFALT TVSE – KALOCSAI FC
2015.11.22 vasárnap 13:00 HARTA SE – ÁGI NEKTÁR AKASZTÓ FC
2015.11.22 vasárnap 13:00 KECEL FC – KISKUNFÉLEGYHÁZI HONVÉD TK
2015.11.22 vasárnap 13:00 JÁNOSHALMI FC – SCHIEBER PINCÉSZET BLSE
2015.11.22 vasárnap 13:00 BÁCSALMÁSI PVSE – KECSKEMÉTI LC KTE SI