Kettős győzelem: kiütöttük a Félegyházát + fotók

A Kiskunmajsai KC női és férfi kézisei is sikerrel vették a megyei bajnokság aktuális fordulóját.

A Vadmacskák gyakorlatilag kiütéssel győztek a félegyházi hölgyek ellen. Már a szünetben 15-6-ra mentek Terbe Ágiék (ő egyébként hetet vágott 30 perc alatt, összesen kilenc találatig jutott). A vendégeknek a második játékrészben sem sikerült megtalálniuk az ellenszert a majsai támadásokkal szemben, így a vége 31-15 lett.

A Tigrisek a szezon leggyengébb mérkőzését játszották: úgy tűnik, a Félegyházával szemben nem sikerült felpörögniük. Az egyéni képességekben hiába volt nagy a különbség a Majsa javára, az első félidő derekáig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Benkő Petiék azonban megrázták magukat, így a félidőben 17-11 volt az állás. A második félidőben ha nem is látványos, de legalább eredményes játékkal biztosították be fölényes győzelmüket a Tigrisek, a vége 35-23 lett.

A fiúk továbbra is veretlenül vezetik a bajnokságot.