ITT VANNAK A FOTÓK: rangadót nyertek a Tigrisek

A listavezető Holler UFC negyed óráig bírta a majsai Árénában!

Döntő fontosságú mérkőzést játszottak a címvédésre készülő Kiskunmajsai KC férfi kézisei ma (szombat) este, hiszen a listavezető Holler UFC-t fogadták. A dunaföldváriak a Tigrisekhez hasonlóan veretlenek voltak eddig, és jobb gólkülönbségüknek köszönhetően vezették is a megyei bajnokságot.

Ezért volt nagy fegyvertény, hogy a majsai srácok gyakorlatilag az első félidőben eldöntötték a mérkőzést: negyed óra elteltével átvették a meccs irányítását, és végig vezetve győztek. A 18-11-es félidő után 33-25 lett a végeredmény.

A legjobb hazai játékos a nyolc gólig jutó Hegedűs Kristósf lett, de az egész csapat megérdemli a dicséretet!

Eközben az idegenben pályára lépő Vadmacskák is győzelemmel tértek haza. 24-27-re múlták fölül a Bácsalmást (a félidő 7-18 volt).