Itt van a teremfoci bajnokság aktuális menetrendje

teremfA két ünnep közötti szombaton folytatódnak az összecsapások. Megmutatjuk a januári időbeosztást is. Íme:  

V. forduló – 2014-12-27
10:00 Nyert Ham United FC Red Rose
10:50 Abszolút FC Rút-Bulls
11:40 Reál Margit I. Devils
12:30 Reál Margit Senior Öregfiúk
13:20 Öreg Dodó Csütörtök
14:10 Ankaragügü Black Horse
15:00 Bad Boys Yáng Boyz
15:50 Green Monsters Hosszú 7vége
16:40 Belvárosi Döbbenet Vigadodó
17:30 Groznij Krízis
18:20 Fókusz FC Dózsa
19:10 Sördülők KanÁszok
Szabadnapos Favágók
VI. forduló – 2015-01-03
10:00 Vigadodó Reál Margit I. A
10:50 Sördülők Nyert Ham United FC B
11:40 Öreg Dodó Reál Margit Senior S
12:30 Csütörtök Black Horse S
13:20 Ankaragügü Öregfiúk S
14:10 Dózsa KanÁszok B
15:00 Devils Favágók A
15:50 Yáng Boyz Fókusz FC B
16:40 Krízis Belvárosi Döbbenet A
17:30 Rút-Bulls Groznij A
18:20 Hosszú 7vége Bad Boys B
19:10 Red Rose Green Monsters B
20:00 Sördülők Fókusz FC B
SZABADNAPOS Abszolút FC
VII. forduló – 2015.01.11
10:00 Bad Boys Red Rose B
10:50 Favágók Vigadodó A
11:40 Sördülők Dózsa B
12:30 Öregfiúk Csütörtök S
13:20 Black Horse Öreg Dodó S
14:10 Ankaragügü Reál Margit Senior S
15:00 Green Monsters Nyert Ham United FC B
15:50 Reál Margit I. Krízis A
16:40 Groznij Abszolút FC A
17:30 Belvárosi Döbbenet Rút-Bulls A
18:20 Fókusz FC Hosszú 7vége B
19:10 KanÁszok Yáng Boyz B
SZABADNAPOS Devils
VIII. forduló – 2015-01-17
10:00 Devils Vigadodó A
10:50 Green Monsters Sördülők B
11:40 Hosszú 7vége KanÁszok B
12:30 Csütörtök Ankaragügü S
13:20 Öreg Dodó Öregfiúk S
14:10 Reál Margit Senior Black Horse S
15:00 Rút-Bulls Reál Margit I. A
15:50 Nyert Ham United FC Bad Boys B
16:40 Abszolút FC Belvárosi Döbbenet A
17:30 Krízis Favágók A
18:20 Dózsa Yáng Boyz B
19:10 Red Rose Fókusz FC B
SZABADNAPOS Groznij
IX. forduló – 2015-01-24
10:00 KanÁszok Red Rose B
10:50 Yáng Boyz Sördülők B
11:40 Ankaragügü Öreg Dodó S
12:30 Csütörtök Reál Margit Senior S
13:20 Öregfiúk Black Horse S
14:10 Reál Margit I. Abszolút FC A
15:00 Fókusz FC Nyert Ham United FC B
15:50 Bad Boys Green Monsters B
16:40 Belvárosi Döbbenet Groznij A
17:30 Dózsa Hosszú 7vége B
18:20 Devils Krízis A
19:10 Favágók Rút-Bulls A
Vigadodó SZABADNAPOS
X. forduló – 2015-01-31
10:00
10:50
11:40
12:30
13:20
14:10
15:00
15:50
16:40
17:30
18:20
19:10
További friss hírek