FOTÓK: Így küzdöttek a Tigrisek a Pick Szeged ellen

Utolsó hazai mérkőzését játszotta a Kiskunmajsai KC ma (szombat) este az Arénában.

Az ellenfél a Pick Szeged U23-as alakulata volt, akik jelenleg vezetik a bajnokságot. Ennek megfelelően kemény mérkőzést láthatott a majsai közönség, hiszen a Tigrisek egy pillanatra sem adták fel a küzdelmet. A színvonalas, helyenként kifejezetten szellemes játékot – és komoly védekezést plusz kapusteljesítményt – mutató  hazaiak végig tartották magukat a jóval nagyobb játékerőt képviselő Szegeddel szemben. A félidőben 13-15 volt az eredmény állása, és a végén is “mindössze” három volt közte (26-29).

A 12 szereplős bajnokságban 9. helyen álló Tigriseknek még két idegenbeli mérkőzésük van hátra a 4. helyen álló Békéscsaba és a 10. helyen álló Túrkeve ellen.

Az ifjúsági meccsen a Majsa az Algyő ellen küzdött. A mérkőzés sajnos már az első félidőben eldőlt (13-20), a vége 27-41 lett.