Finis: itt a teremfoci menetrendje

 

Az eddigi tíz fordulóban több mint 800 gól esett. Még hátra van két forduló. Íme: 

 

XI. forduló – 2015. február 7. (szombat)
10:00 MB Vigadodó Red Rose
10:50 MB Favágók KanÁszok
11:40 S Reál Margit Senior Öreg Dodó
12:30 S Csütörtök Ankaragücü
13:20 S Öregfiúk Black Horse
14:10 MB Reál Margit I. Fókusz FC
15:00 EL Devils Dózsa
15:50 EL Rút-Bulls Nyert Ham United FC
16:40 EL Abszolút FC Hosszú 7vége
17:30 BL Krízis Yáng Boyz
18:20 BL Belvárosi Döbbenet Bad Boys
19:10 BL Грозный Green Monsters
    Szabadnapos  
XII. forduló – 2015. február 14. (szombat)
08:00 MB Favágók Red Rose
08:50 MB Reál Margit I. KanÁszok
09:40 MB Vigadodó Fókusz FC
10:30 S Csütörtök Ankaragücü
11:20 S Reál Margit Senior Öreg Dodó
12:10 S Öregfiúk Black Horse
13:00 EL Abszolút FC Nyert Ham United FC
13:50 EL Devils Hosszú 7vége
14:40 EL Rút-Bulls Dózsa
15:30 BL Belvárosi Döbbenet Green Monsters
16:20 BL Грозный Yáng Boyz
17:10 BL Krízis Bad Boys
    Szabadnapos  
18:30 EREDMÉNYHIRDETÉS