Dupla győzelem a majsai Arénában + fotók

A Vadmacskák majdnem lemásolták a fiúk első hazai meccsét. A Tigrisek meg végre izgalmas meccset játszottak.

Második hazai mérkőzését játszotta a Kiskunmajsai KC megyei bajnokságban szereplő női és férfi csapata szombaton este a majsai Arénában. A Vadmacskák a Miklós KC-t fogadták, és majdnem lemásolták a Tigrisek Bácsbokod elleni két héttel ezelőtti mérkőzését, ugyanis 45 gólt dobtak, miközben a vendégek csak 8-ig jutottak. (Már a félidőben is 20-4 volt.)

A Tigriseknek nehezebb feladatuk volt, a listavezető Kecelt fogadták (akik több játszott mérkőzésük miatt előzték meg eddig a Majsát, egyébként mindkét csapat veretlen volt). Látszott, hogy a vendégek nagyon készültek a mérkőzésre, ami nagy izgalmakat hozott. A kemény védekezéseknek köszönhetően alig estek gólok, a szünetben 10-9-et mutatott az eredményjelző. A második játékrészben is nyílt volt a csata, és csak az utolsó percekben sikerült bebiztosítani a győzelmet. A vége 22-19 lett.

Részletes tudósításainkat keresse a kedden megjelenő MajsaInfóban!