BAJNOKCSAPAT! A TIGRISEK MEGCSINÁLTÁK!

Három fordulóval a vége előtt megnyerte a megyei bajnokságot a Kiskunmajsai KC férfi kézilabdacsapata.

A Tigrisek a Soltvadkertet fogadták ma este az Arénában és bár hazai szempontból nem indult jól a mérkőzés (0-4 után találtak be először), lassan magukra találtak a fiúk. A félidőt sikerült ikszre hozni, a második játékrészben pedig elfáradtak a vendégek, akiket így 31-23-ra sikerült legyőzni.

Ezzel Molnár Zsolt csapata továbbra is veretlenül vezeti a bajnokságot – és a további eredményektől függetlenül bajnoknak tekinthető.

A Vadmacskák is győztek, ők a bajnokesélyes Soltvadkert csapatát múlták felül bravúros teljesítménnyel: 7-10-es félidő után 23-19 lett a vége.

Arról, hogy hogyan tovább, vagyis maradnak-e a Tigrisek a megyei bajnokságban vagy visszatérnek az NBII-be, a jövő heti MajsaInfóban olvashatnak.