A hajrában nyertünk a sereghajtó ellen

fociNehezen ugyan, de begyűjtöttük a kötelező három pontot: Harta – Kiskunmajsa FC 2-4 (1-2).

A labdarúgó megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójából elmaradt mérkőzés szünetében Kovács Máté és Bognár Bence találataival vezetett a Majsa. A sereghajtó hazaiak nem sokkal a félidő lefújása előtt szépítettek, majd a fordulás után Sipos-Szabó Csaba kiállítása után egyenlítettek (2-2).
A 85. perctől ismét egyenlő létszámmal folytathatták a csapatok, mert a hazaiaktól Schuckert kapott pirosat.
A hajrában – a 88. és a 90. percben – Répás Norbert vette be a vendéglátók kapuját, így a KFC begyűjtötte a fontos három pontot, s ezzel a szezon végére feljött a 10. helyre.
Az ifisták is hozták a “kötelezőt” Sipos József és Szőke Patrik góljaival 2-0-ra verték az eddig mindössze 1 pontot gyűjtő hartaiakat, így az 5. helyen zárták az őszt.